Zapalovací_ žhavící svíčky

BOSCH ZAPALOVACÍ SVÍČKY A ŽHAVÍCÍ SVÍČKY


BOSCH-AUTODÍLY-KVALITA PRVOVÝROBY-SPOLEHLIVOST-DLOUHODOBÁ TRADICE-INOVATIVNÍ - TECHNOLOGIE-DLOUHÁ ŽIVOTNOST-TO JSOU HLAVNÍ CHARAKTERISTIKY NÁHRADNÍCH DÍLŮ BOSCH PRO AUTOMOBILOVÝ PRŮMYSL.DNE 3.5.2018 jsme přidali 47 nových zapalovcích svíček a 17 položek žhavících svíček do katalogu zapalovacích a žhavících svíček.
Podniky BOSCH jsou největším dodavatelem do automobilové prvovýroby na světě.BOSCH je zastoupen ve více než 50 zemích světa,zaměstnává přibližně 250 000 pracovníků.Již více než 100 let se firma BOSCH věnuje automobilům.
Pro více informací o dodavateli BOSCH : http://aa.bosch.cz/index.html


YTTRIUM Super Plus zapalovací svíčky jsou vysoce kvalitní svíčky, používané v motoristickém sportu, které jsou nyní dostupné i Vám v programu Super Plus pro většinu vozidel.

 

Výhody zapalovacích svíček YTTRIUM:

- vysoká odolnost proti korozi;
- naprosto jisté zapálení paliva;
- 95% pokrytí trhu s 22 typy svíček;
- jednoduchý vyhledávací systém.

 


 

SUPER 4 zapalovací svíčky BOSCH - nové možnosti Vašeho motoru, vysokovýkonná zapalovací svíčka pro standardní motory. Zapalovací svíčky SUPER 4 BOSCH fungují na principu vzduchem-klouzavé jiskry a jsou prvními zapalovacími svíčkami se čtyřmi elektrodami a postříbřeným středem. Řešení je originální a velmi účinné, jiskra si za každé situace najde cestu.

Výhody zapalovacích svíček SUPER 4:

- znatelné zlepšení akcelerace;
- vylepšený a hladší chod motoru;
- široké použití;
- přednastavený odtrh elektrody.

Kompletní program zapalovacích svíček NGK zahrnuje široké spektrum různých typů zapalovacích svíček:
Od standardních zapalovacích svíček přes zapalovací svíčky s ušlechtilými kovy až po dvojité zapalovací svíčky s ušlechtilými kovy. Pro skoro každý motor nabízí NGK optimální řešení.

V-Line a LPG LaserLine - perfektní vybavení pro opravárenský servis

Aby NGK umožnilo obchodům i dílnám práci s nejvyšší efektivitou, vyvinul pro autoservis sortimenty V-Line a LPG LaserLine.

V pulzu vývoje: Prvovýbava od NGK

V současnosti není na trhu skoro žádné auto bez NGK zapalovacích svíček, žhavicích svíček nebo NTK lambda sond. Všichni evropští výrobci automobilů používají produkty NGK a NTK již v rámci výroby svých vozidel.Základem pro úspěšnou spolupráci je již řadu let rozvíjený důvěrný vztah mezi NGK a jeho zákazníky v oblasti prvovýbavy. Proto ležely mezi prvními evropskými úspěchy v oblasti prvovýbavy v osmdesátých letech a současným postavením na trhu vždy nové inovační vývoje a současně vynikající servis.Pro vývojové práce a kvalitu svých produktů bylo NGK již vícekrát oceněno různými průmyslovými cenami výrobců automobilů.


Tento e-shop využívá cookies a bez
jejich použití není schopen fungovat.

SOUHLASÍM
NESOUHLASÍM