katalog autodílů evropské, asijské a japonské

Od roku 1992 se zabýváme prodejem kvalitních autodílů pro vozy všech značek.

Dodáváme autodíly do autoservisů, ale soustředíme se převážně na maloobchod, prodej autodílů přes Online Eshop s možností vyvednutí v našem výdejním místem. Prodáváme tedy autodíly koncovým zákazníkům. Doporučíme také autoservis na výměnu náhradních dílu pro auto.

Na těchto stránkách najdete mnoho informací z oblasti autodílů a užitečné rady týkající se servisu automobilu. V sekci články jsou různé rady a návody týkající se servisu automobilů. Informace o výrobcích, jednotlivých značkách autodílů jsou v rubrice „katalogy autodílů“

Pokud se nás rozhodnete navštívit přímo na prodejně, poradíme vám a pomůžeme s výběrem dílů, tak abyste byli spokojení, moc neutráceli a přesto dostali kvalitní náhradní díly, např. od výrobců Bosch, Trw-Lucas, Hella, Ate , Varta, NGK aj.

Zákazníci jsou často překvapení, že nemusí kupovat zboží špatné kvality, aby ušetřili. Často prodáváme značkové autodíly za ceny neznačkových.

Na  www.autodilyweb.cz je v provozu náš eshop s autodíly. Je velmi jednoduchý a obsahuje nejběžnější autodíly. V eshopu jsou  převážně kvalitní značkové díly zboží, které jsou třeba velmi zajímavé cenou a je dobré jej nabídnout. V nabídce auto díly Ostrava - Frýdek- Místek, jsou zařazeny tam, kde je největší opotřebení při provozu automobilu (díly brzd, podvozku, řízení). U každého dílu v eshopu může zákazník navíc ohodnotit zboží, kde je zobrazena jeho kvalita, proti ostatním zobrazeným výrobkům.

Mezi nejpopulárnější náhradní díly v našem sortimentu patří Olejové filtry, Vzduchové filtry, Kabinové filtry, Brzdové kotouče a destičky, díly podvozku, tlumiče pérování, výfuky, rozvodové sady, spojkové díly, autoelektro díly.


Tento e-shop využívá cookies a bez
jejich použití není schopen fungovat.

SOUHLASÍM
NESOUHLASÍM