Náhradní díly_KATALOGY autodílů

BOSCH KATALOG ONLINE VYHLEDÁNÍ AUTODÍLŮ  ODKAZ   BOSCH KATALOG ONLINE


Naše nabídka  autodílů Ostrava ,obsahuje filtry olejové,palivové filtry,vzduchové filtry,pylové-kabinové filtry.Značek výrobců filtrů Maxgear,MANN,ALCO aj.Dne 7.11.2017 nově přidány filtry na škoda superb, ford mondeo, ford focus celkem 21 nových olejových filtrů. Filtry na auta  jsou vyráběny z vysoce kvalitních komponentů ,které zabezpečují řádnou filtraci  oleje a fungování motoru. Filtry Mann,ALCO-Maxgear jsou setřízeny dle modelů vozů ,jejich obsahů motorů a výkonu.Eshop s  automobilovými filtry nabízí veškeré filtry na více než 453 nejběžnějšich modelů automobilů a pokrytím 97% vozového parku.V Eshopu filtry-autodily z Ostravy se nakupuje bez REGISTRACE , což naši zákaznici oceňují.Doprava zdarma nad 1999Kč.Objednané zboží Vám dodáme až domů,nebo do firmy-běžně do2-3 dnů.Naše nábídka filtrů do auta levne Autodilů Ostrava - se neustále rozšiřuje ,aktualizace autodílů o nových 15 položek náhradních dílů pro prodejnu s autodíly v Ostravě.položek, autodíly filtry Ostrava.Výrobce filtrů ALCO používá v olejových filtrech filtrační materiál longlife v souladu s motorovými oleji longlife.Důvody proč měnit fitry v autě.
olejový - vždy jej měňte s novým olejem. Zanesený olejový filtr může způsobit špatnou funkci mazání a následné poškození motoru.
vzduchový - zanesený nečistotami snižuje výkon motoru, zvyšuje spotřebu paliva,u dieselů negativně ovlivnuje funkci váhy vzduchu.
palivový - chrání přesné a většinou i drahé části palivového systému před nadměrným opotřebením.
kabinový - chrání před alergeny, zanesený může zapáchat, způsobovat nadměrné mlžení oken a nedostatečnou cirkulaci vzduchu.


Tento e-shop využívá cookies a bez
jejich použití není schopen fungovat.

SOUHLASÍM
NESOUHLASÍM