Motorový_olej

Mazací plány výrobců motorových olejů, uvedeno níže. Motorové oleje podle auta a typu motoru.
DNE 9.1.2021 motorové oleje Ostrava, nově motorové oleje castrol edge 5w30 ,dále motorový olej castrol 5w30 , také motorový olej total 5-30 pro dpf filtry, motorový olej pro auta Škoda, Bmw, Peugeot, take oleje SELENIA a rožířen sortiment o olej značky Total 9 NOVÝCH k motorových olejů specifikace 5W30. Při výběru motorového oleje je vždy nutné dodržovat specifikace určené výrobcem AUTA, které najdete v servisní knížce. Pokud tyto informace nemáte, mohou vám pomoci mazací plány. Mazací plány pomohou zjistit, jaký olej výrobce doporučuje do vašeho vozidla. Postačí si z uvedených možností viz.níže, zvolit vašeho oblíbeného výrobce motorového oleje. Budete přesměrováni na stránku výrobce, kde podle parametrů vašeho vozu zjistíte typ a množství oleje, který je vhodný a doporučený pro váš vůz.Při výběru motorového oleje je nutné dodržovat specifikace určené výrobcem, které najdete v servisní knížce auta. Pokud tyto informace nemáte, mohou vám pomoci mazací plány od výrobců motorových olejů, doporučujeme kupovat kvalitní motorové oleje od tradičních dodavatelů autodílů. viz.odkazy níže.Mazací plány vám pomohou zjistit, jaký olej výrobce doporučuje do vašeho vozidla. Postačí si z uvedených možností zvolit vašeho oblíbeného výrobce motorového oleje. Budete přesměrováni na stránku výrobce, kde podle parametrů vašeho vozu zjistíte typ oleje, který je vhodný a doporučený pro váš vůz. VIZ. NIŽE MAZACÍ PLÁNY MOTOROVÝCH OLEJŮ.  Servisní příručka k vašemu vozu. Výrobce uvádí, jaké parametry má motorový olej mít. Výrobce doporučí olej podle specifikací SAE či API, případně firemních norem, rovněž se dočtete, kolik oleje je pro váš motor potřeba. Doporučujeme koupit spíše o litr oleje více, pro případné dolévání.

Mazací plány motorových olejů CASTROL
Vyberte výrobce vašeho auta, specifikujte model a v posledním kroku je uveden doporučený typ oleje.
Mazací plány motorových olejů Shell
Po kliknutí zvolte jazyk, druh automobilu (osobní, nákladní, motorky aj.
- zvolte výrobce, model auta, poté se zobrazí výrobcem doporučený olej.
Mazací plány motorových olejů TOTAL
Stránka mazací plány je v anglickém jazyce. Vhodný motorový olej především pro francouzká auta.
Klikáním specifikujete typ vozu, značku, model, motor a již uvidíte vhodný olej pro vaše auto.
Mazací plány motorových olejů Mobil
Stránka mazací plány olejů je v německém jazyce. Po kliknutí hned do prvního možného řádku vepište značku auta a stiskněte "Enter" (klikněte "Suche"). Na další straně vyberte typ vozu. Pokud se na stránce nenalézá, na konci seznamu stiskněte tlačítko "Show all results", poté vyberte vaše auto. Na další straně je uveden doporučený olej a množství náplně oleje pro váš vůz.
Mazací plány motorových olejů Elf
Stránka mazací plány je v anglickém jazyce. Vhodný motorový olej především pro francouzká auta.
Klikáním specifikujete typ vozu, značku, model, motor a již uvidíte vhodný olej pro vaše auto.
Mazací plány motorových olejů LIQUIMOLY
Stránka je v anglickém jazyce. Po kliknutí zvolte ikonou, jakého typu je váš vůz. Poté zvolte výrobce vozu z nabízených možností.
Dále specifikujte typ vašeho vozu a motorizaci. Poté uvidíte oleje pro auta výrobce Liqui Moly určené pro váš vůz
Mazací plány motorových olejů PARAMO-MOGUL
Motorové oleje výrobce Paramo, motorové oleje značky Mogul. Po kliknutí na jedné straně z nabídek vyberete všechny parametry vašeho auta.
Poté se zobrazí doporučený olej pro vaše auto.
Mazací plány motorových olejů Valvoline
Stránka je v anglickém jazyce. Z roletové nabídky vyberte značku vašeho vozu, model a typ auta a také počet ujetých kilometrů.
Poté se zobrazí doporučený olej pro váš automobil.
Mazací plány motorových olejů Q8 Oleje
Stránka je v anglickém jazyce. Klikáním specifikujete typ vozu, značku, model, motor a již uvidíte vhodný olej pro vaše auto.
Mazací plány motorových olejů MOTUL
Stránka je v anglickém jazyce. Po kliknutí můžete vyhledat typ vozu přímo ve vyhledávacím políčku, nebo jej vyhledat pomocí
výběru ve stromu, kdy specifikujete značku, model auta až se dostanete k oleji vhodném pro váš vůz.
Mazací plány motorových olejů SELENIA
Stránka je v anglickém jazyce. oleje Selenia. Po kliknutí zvolíte značku vozu. Dále vyberete možnost "motorcars" a přesný typ
vašeho vozu a potvrdíte stisknutím "search". Nyní stačí jen vybrat konkrétní verzi vašeho auta a zjistíte vhodný motorový olej.
Mazací plány motorových olejů AGIP
Pro oleje AGIP / ENI. Zvolíte značku, model a motorizaci, po poslední volbě vyčkáte zobrazení informací o vhodném oleji,
nebo vyhledáte automobil pomocí vyhledávače.
Mazací plány motorových olejů RAVENOL
Stránka je v anglickém jazyce. oleje Selenia. Po kliknutí zvolíte kliknutím na ikonu typ vozu (osobní, dodávka, motocykl atd, dle potřeby).
Dále zvolíte značku (select manufacturer), model a motorizaci, po poslední volbě vyčkáte zobrazení informací o vhodném oleji.
Mazací plány motorových olejů DEXOL
Motorové oleje Dexoll. Zvolíte značku, model a motorizaci auta, po poslední volbě vyčkáte zobrazení informací o vhodném oleji.

Životnost motorového oleje pro automobily
Standardní interval výměny oleje se pohybuje okolo 15 000 ujetých kilometrů. V případě použití LongLife oleje (oleje s prodlouženou dobou výměny) bývá interval kolem 30 000 ujetých kilometrů, u některých moderních vozů i více. Interval výměny závisí nejen na typu motoru, ale i na jeho zatížení. U zážehových motorů bývá interval výměny 1x za 10-15 000 km, vznětové motory mívají interval mezi 10-20000 km nebo 1x za jeden, maximálně dva roky. A to i tehdy, pokud najezdíme málo kilometrů. Olej totiž časem rovněž ztrácí své vlastnosti.


Rádi vám poradíme-nevíte-li si rady, zavolejte nám. tel. 777 04 20 60 .Naši pracovníci vám rádi pomohou s nákupem.
Pokud máte zájem o kontrolu Vámi objednaného zboží ???.Tak napište do (Vaše připomínky k objednávce)číslo karosérie VIN ,
 výkon kW (malý tech.průkaz v pravo na zadní straně),rok  výroby a obsah motoru vozu. Zboží zkontrolujeme a potvrdíme že je vše OK.
Děkujeme za projevenou přízeň, 
eshop AutodílyWeb - Brzdové desky - Autodíly Ostrava, Frýdek-Místek.


 


Tento e-shop využívá cookies a bez
jejich použití není schopen fungovat.

SOUHLASÍM
NESOUHLASÍM