Filtry_auta

Pro výběr správného filtru potřebujeme znát vaše auto
Katalog MANN filtry - filtry olejové, filtry vzduchové, filtry kabinové_pylové_klimatizace
Pro vyhledání správného olejového, vzduchového, kabinového nebo palivového filtru využijte rozbalovací nabídky níže. Zde specifikujte vaše auto, abychom vám mohli nabídnout vhodné filtry pro váš vůz. Proč je důležité měnit pravidelně filtry.
Ucpaný palivový filtr znemožňuje správný přísun paliva a klesá výkon motoru.
Zanesený kabinový filtr může zapáchat, mohou se nadměrně mlžit okna a rovněž dochází k nedostatečné cirkulaci vzduchu.
Zanesený vzduchový filtr neumožní přisun dostatečného množství vzduchu, což se rovněž negativně projeví na výkonu a spotřebě auta.
Autodíly OSTRAVA - online a internetový a kamenný obchod se sídlem v Ostravě.
Dne 9.11.2018 jsme přidály nové FILTRY pro osobní a užitkové automobily, celkem přidáno 741 nových olejových filtrů, vzduchových filtrů, filtrů klimatizace do eshopu s autodíly Ostrava,filtry klimatizace rozšíříme také o výrobce FILTRON ,který již spadá pod filtry MANN, dále nabízíme kvalitní náhradnídíly např.ložiska, spojky dále pak autobaterie, výfuky, brzdy, tlumiče ,také nakoupíte oleje, filtry, řemeny, kladky,díly řízení,klouby,poloosy,stěrače,chladiče,autobaterie  akuma , starter, autobaterie exide ,autobaterie VARTA , BOSCH , POWER X , MAGIC aj. alternátory,žárovky,katalyzátory,svíčky.Celkový počet nově přidaných náhradních dílů pro automobily Ostrava je 51.951 rozšířily sortiment o tyto položky autodílů ,jako jsou např.|tlumiče pérování|alternátory|startéry|rozvodové sady motorů|čepy |ramena závěsu aj.Náhradní díly jsou setřízeny dle názvu vozů ,jejich motorizací,roku výroby a popř. výkonu.
Nabídka náhradních dílů je systematicky rozšiřována.Veškeré autodíly 
nakoupíte v kamenné prodejně s náhradnímy dily,s AUTODILY v OSTRAVĚ.

Aplikace pro smartphone AUTO filtrů HENGST poskytne veškeré potřebné informace pouhým dotykem obrazovky.Nový vzhled on-line katalogu nabízí optimalizované možnosti vyhledávání a centrálně umístěné pole rychlého vyhledávání . Dále aplikace obsahuje montážní návody kabinových filtrů, které jsou součástí katalogu filtrů pro automobily.
Odkazy pro stažení:
Google Play Store:  https://play.google.com/store/apps/details?id=com.hengst.catalog                                   zdroj.internet

v naší nabídce více než 135.000 položek autodílů a náhradní dílů pro osobní a užitkové vozy
- veškeré autodíly a náhradní díly jsou nové a nepoužité se zárukou
- autodíly Vám dodáme až domů, nebo do firmy - běžně do 2-3 dnů
- uvedené ceny platí i v kamenné prodejně
- v našem eshopu je možné nakupovat BEZ REGISTRACE
- osobní odběr je možný pouze v prodejně
Rádi vám poradíme-nevíte-li si rady, zavolejte nám. tel. 777 04 20 60 .Naši pracovníci vám rádi pomohou s nákupem.
Pokud máte zájem o kontrolu Vámi objednaného zboží ???.Tak napište do (Vaše připomínky k objednávce)číslo karosérie VIN ,
 výkon kW (malý tech.průkaz v pravo na zadní straně),rok  výroby a obsah motoru vozu. Zboží zkontrolujeme a potvrdíme že je vše OK.
Děkujeme za projevenou přízeň fy Autodily web - Autodíly Ostrava

 


Tento e-shop využívá cookies a bez
jejich použití není schopen fungovat.

SOUHLASÍM
NESOUHLASÍM