Aktualizace_autodílů_výfuků

NOVINKA V NABÍDCE   autodilyweb.cz   – BRZDOVÉ DESKY QUARO

Brzdové destičky Quaro jsou na polském trhu novou značkou prémiové třídy, která má ve své nabídce v současné době 430 položek. Systematicky vyvíjené nové technologie s uplatněním ve většině vozidel evropského a asijského trhu.

Pro výrobu brzdových destiček Quaro byly použity nejkvalitnější třecí směsy a komponenty,což dokládají potřebné certifikáty a homologace ECE-R90. Quaro výrobky jsou stále podrobovány různým testům a kontrolám kvality v různých fázích výroby, neobsahují azbestu ani těžké kovy.

Všechny destičky Quaro jsou opatřeny antivibračními podložkami, účinně snižuje akustické rezonanční projevy, vibrace a vrzání, které mohou nastat při brzdění. Rozdíl v pohodlí užívání desek bez nebo s podložkami nízké kvality a deskami Quaro, vybavených prvotřídními podložkami, je okamžitě znát.

Mezi nejvýznamnější výhody těchto desek jsou mimo jiné:
– absence vibrací a pískání při brzdění,
– dlouhá životnost,
– mnohem vyšší koeficient tření,
– snížená prašnost,
– neztrácí brzdnou účinost při zahřátí,
– optimální provoz v celém rozsahu teplot,
– nezpůsobují předčasné opotřebení brzdových kotoučů.

Brzdové destičky Quaro zaručují nejvyšší účinnost a spolehlivost brzdění i v těch nejextrémnějších podmínkách.
Kompletní sortiment brzdových destiček Quaro na www.quaro-parts.com.


Dne 4.5.2020 přidány do eshopu autodíly Ostrava nové položky MOTOROVÝCH OLEJŮ , ložisek kol ,autobaterií motorových olejů spojkových sad ,celkem 875 nových položek .Celkový počet produktů 30869 náhradních dílů.prodej autobaterií varta,autobaterie akuma,autobaterie levné,autobaterie exide,autobaterie bosch,nově přidáno 9 ložisek do kola a 23 nabojů  s ložiskama škoda octavia, škoda ložisko na kola
na audi , bmw , bmw 5, škoda superb,Citroen, volkswagen golf , passat , caddy ,volvo, Fiat,Ford,Opel,Renault,Daewoo,Peugeot,Seat,Škoda,Suzuki,Volkwagen.Navíc rozšíření sortimentu o termostaty a plynové vzpěry pátých dveří pro většinu tuzemských i zahraničních aut.Autodily-náhradni-díly Autokelly,máme také levné díly.V prodejně (eshopu) autodíly Ostrava , připravujeme rozšíření sortimentu autodílů o nové položky autožárovek a STĚRAČŮ.AUTODILů.U NÁS TAKE NAKOUPÍTE MOTOROVÉ OLEJE A FILTRY A AUTODÍLY v Ostravě PRO AUTA V KAMENNÉ PRODEJNĚ AUTODILŮ - OSTRAVA.Náhradní díly pro auta máme za velice dobré ceny.


Tento e-shop využívá cookies a bez
jejich použití není schopen fungovat.

SOUHLASÍM
NESOUHLASÍM